HAKKIMIZDA BİR KAÇ SÖZ

GÜVEN VE KALİTE


Medikal Masaj son derece önemli ve sağlık açısından çeşitli risklere neden olabilecek hassas bir yardımcı tedavi yöntemiyle yapılmaktadır. Alanında uzman kişiler tarafından yapılmadığında çok ciddi sonuçlar ortaya çıkma olasılığı fazladır.

Biz Fizyoterapistler açısından masaj her ne kadar ekstra bir terapi yöntemi olarak gözüksede aslında bizler sadece bir masaj yapmıyoruz. Uzman terapistlerimiz masajı şu şekilde tanımlıyor; hasta ve yorgun bir organın rehabilitasyonu yani yeniden eski durumuna dönmesi için organizmanın sathı üzerine tatbik edilem sistemli ve belirli mekanik enerji ile derinlerde anatomik,fizyolojik fonksiyonel ve en yüksek tesir meydana getiren terapi yöntemidir. Elle veya özel makineler ile yapılan ve öncelikle cilt, cilt altı adale dokusunu etkileyen mekanik tipte uyarımların hepisine verilen isimdir. Vucudumuzdaki yumuşak dokular üzerine yapılan sistemli, ritmik ve ilmi el hareketleridir.
Alanında uzun yıllar profosyenel olarak masörlük yapan terapistlerimiz ile son derece güvenilir ve kaliteli hizmet sunuyor olmanın gururunu yaşıoruz.

 

Masajın bazı durumlarda uygulanması doğru değildir. Yaralanmalar (Kas lifi kopmaları, tendon kopmaları, açık yaralar gibi.), Damar hastalılarında ( trombozlar, varisler), Enfeksiyon hastalıkları ( deri hastalıkları, iltihaplı romatizmalar, kanserli hücreler gibi.)


FOTOĞRAF GALERİSİ


Yaşam kalitenizi arttırmak ve rahat bir hayat için
Kendinize şimdi zaman ayırın!